Partneři a Dárci - BK Variace Liberec

Hledat
Dnes je
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Partneři a Dárci

 

BPR BOHEMIA PUBLIC RELATION 
Reklamní agentura.

GEOS AGT, s.r.o.
Firma GEOS AGT, s.r.o. je specializovaným velkoobchodem s instalačním materiálem a průmyslovými armaturami pro vodu, plyn a topení včetně vybavení koupelen sanitárním zbožím a zařizovacími předměty.

SYNER, s.r.o.
Stavební firma

PRECIOSA 

Jsme předním světovým výrobcem skla. Již po desetiletí přinášíme do sklářství nové nápady, jak kombinovat barvy a křišťálové či skleněné komponenty. Navrhujeme unikátní svítidla a šperky s originálním rodokmenem. Naše řemeslo obdivují lidé ve více než 140 zemích světa.

MODELÁRNA LIAZ

Dnes je hlavní činností firmy vývoj, konstrukce a výroba dílů, nástrojů a přípravků pro automobilový, energetický a letecký průmysl. Modelárna LIAZ je ryze českou firmou s cca. 110 zaměstnanci. Vlastníci se přímo podílejí na vedení firmy, čímž se firma snaží o maximální plnění požadavků zákazníků. Těší nás práce se špičkovými technologiemi pro zákazníky s náročnými požadavky. Technologický rozvoj firmy je podpořen spoluprací na výzkumných projektech v rámci České republiky a zemí EU. Modelárna LIAZ v rámci vývojových a výzkumných projektů zpracovává nové technologie v oblasti informatiky, managementu, materiálového inženýrství a nástrojařství.

RADIO CONTACT LIBEREC
Soukromá rozhlasová stanice.

EUROVIA CS, a.s.
Společnost EUROVIA CS, a.s., je třetí největší stavební firmou v České republice a je jedničkou v oblasti dopravně-inženýrského stavitelství.

AUTOSPORT Vachta
Thule se v dnešním světě řadí k největším výrobcům střešních nosičů, boxů a příslušenství. Priority které prosazuje jsou bezpečnost, kvalita, snadná montáž, aerodynamika, životnost a pětiletá záruka. Dále AUTOSPORT Vachta dodává autoelektro do autoservisů, vybavení pro automobilové závodníky a provozuje prodejnu s autodíly.

CARTEC LIBEREC BMW

CarTec Liberec nabízí celou modelovou řadu BMW, stejně jako atraktivní výběr ojetých vozů ve výborném stavu. Nejnovější zařízení a intenzivně školení odborníci se starají o perfektní údržbu a opravy Vašeho vozidla. Na jaře roku 2012 byla zcela rekonstruována místnost pro aktivní příjem vozu a na podzim roku 2014 prošel přestavbou celý showroom. Společnost se svými 21 zaměstnanci tvoří skvělý vyškolený  tým lidí, který je připraven Vám poskytnout  ty nejkvalitnější služby a dopřát Vám tak Radost z jízdy.

 
TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky