Kurzy pro děti - BK Variace Liberec

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kurzy pro děti

Kurzy bruslení
Vážení přátelé,
Vzhledem k celosvětové situaci okolo COVID-19 jsme byli i my donuceni ukončit sezónu bruslení předčasně. Dovolte mi proto, Vám všem alespoň touto cestou poděkovat za přízeň, kterou jste nám projevovali svou účastí na kurzech bruslení.
Je nám jasné, že díky náhlému a předčasnému konci kurzů jste mnozí nestihli vyčerpat svoje permanentky, které byly původně platné do konce této sezóny. Všem, kteří takovouto permanentku vlastníte, jsme se rozhodli prodloužit její platnost na první dva měsíce sezóny nadcházející.
Stejně tak jsme na závěr sezóny plánovali připravit pro děti karneval a zábavné odpoledne. Bohužel ani tuto akci nebudeme moci realizovat. Nahradíme ji však jinou akcí „na suchu“ o které Vás budeme opět včas informovat. Pokud by situace nedovolila uspořádat tuto akci jako závěr letošní sezóny, uspořádáme ji jako zahájení sezóny příští.
O zahájení nové sezóny i dalších plánovaných akcích Vás budeme včas informovat mailem, nebo na našich stránkách www.variace.net a na našem Facebookovém profilu (Bruslařský klub Variace Liberec z.s.).
Prostě a jednoduše: NEBOJTE SE, my Vás o ty permanentky a zábavu nepřipravíme 😊
Na závěr mi dovolte Vám všem i vašim blízkým popřát pevné zdraví a optimismus do budoucích dní

Vážení rodiče, vážení sportovní přátelé.

Máme pro Vás jedinečnou nabídku! Má-li Vaše dítě rádo pohyb a je plné energie, umožněte mu tuto energii využít správným směrem, a to směrem sportovním!

Bruslařský klub Variace Liberec pořádá KURZY BRUSLENÍ určené dětem od 3 let, pro začátečníky i pokročilé. Pod vedením kvalifikovaných trenérů se Vaše dítě naučí bruslit přirozenou formou her a pohybových cvičení, v kolektivu, kde zažije spoustu legrace a příjemných chvil. Lekce probíhají vždy po celou sezónu přibližně od září do dubna třikrát týdně ve Svijanské areně. Při ukončení sezóny pořádáme pro děti závěrečný karneval se spoustou soutěží. Pokud se Vašemu dítěti bruslení zalíbí, můžete se stát členem našeho krasobruslařského oddílu.

Cena jednoho kurzu, který obsahuje 10 hodinových lekcí, je 1.050,- Kč

Pokud máte zájem pouze o jednotlivé hodinové lekce, je cena jedné lekce 130,- Kč


Kurzy bruslení probíhaji:  úterý  16:45 – 17:45 plocha II.
čtvrtek 17:00 – 18:00 plocha II.
sobota 08:30 – 09:30 plocha I.

Podrobnější informace Vám ráda sdělí pí. Vladimíra Vozková tel. +420 603 722 445, e-mail: kurzyvariace@seznam.cz

Přihláška do kurzu je k dispozici na našich stránkách v sekci "Přihláška pro děti"
TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky